Full Details for Lot 13

Auction 761, Lot # 13

PEDRO CORONEL
(Zacatecas, 1923 - Ciudad de México, 1985)

Sin título
Firmada
Litografía 124 / 130
75 x 55.5 cm
Estimado $10,000-20,000